• Opel Astra K - 2017

  TAXI VÝBAVA 4.500,- Kč / týdenBEZ TAXI VÝBAVY 4.000,- Kč / týden
  DIESEL / KOMBI /  MT6
  BENZIN / KOMBI / AT6

 • Škoda Octavia III - 2017

  BEZ TAXI VÝBAVY 4.900,- Kč / týdenODKUP VOZIDLA 5.500,- Kč / týden

  SEDAN - KOMBI / 1.6 diesel / 1.4 benzin MT 5

 • Škoda Suberb III - 2017

  TAXI VÝBAVA 6.400,- Kč / týden
  BEZ TAXI VÝBAVY 5.900,- Kč / týden
  DIESEL / ALKANTARA / 2.0 / DSG 

 • Škoda Karoq - 2017

  TAXI VÝBAVA 6.900,- Kč / týden
  BEZ TAXI VÝBAVY 5.900,- Kč / týden

  DIESEL / ALKANTARA / 2.0 / DSG

 • 5 % SPOLUÚČAST

  Spoluúčast klienta při zcizení vozu nebo při dopravní nehodě způsobené klientem činí maximálně 5 % ze vzniklé škody, nejméně však 5.000 Kč. 

 • ASISTENČNÍ SLUŽBA

  Odtah vozidla (včetně příjezdu, naložení, složení a odjezdu odtahového vozidla) do vzdálenosti 100 Km na území ČR zdarma. 

 • NÁHRADNÍ VOZIDLO

  Jsme si vědomi toho, že každý se někdy může dostat do situace, kdy potřebuje podat pomocnou ruku.Proto Vám může firma SIRI RENTAL TAXI s.r.o., poskytnout po dobu opravy Vašeho nabouraného vozu,  náhradní vozidlo.

 • VŠEOBECNÉ PODMÍNKY

  Minimální věk klienta 21 let, musí být držitelem platného řidičského průkazu.Zákaz kouření ve vozidle pod pokutou 5.000 KčHavarijní pojištění: Havarijně jsou vozidla pojištěna na území celé Evropy a to proti poškození nebo odcizení vozidla a jeho součástí, se spoluúčastí uživatele. Klient odpovídá za škodu vzniklou na vozidle do výše rozdílu mezi náhradou pojišťovny a skutečnými náklady půjčovny.Klient hradí při převzetí vozu cenu za pronájem a kauci, která bude vrácena při vracení vozu.Naše vozy jsou  plně vybavené pro provozování taxi a  taxametrem, označením a svítilnou taxi.

 • DISPEČING 

  Zprostředkováváme osobní silniční motorovou dopravu, díky které Vám nabízíme spolupráci s dispečinky ve městě Praha ať už jde o typické taxi případně alternativní taxislužby jako je UBER a Taxify.

 • ŠKOLENÍ

  Zajistíme Vám : Místopis, právní předpisy, praktické ukázky taxametrů a také žádost o udělení oprávnění taxislužby a vydání průkazu řidiče taxi.

SLUŽBY

SIRI RENTAL TAXI s.r.o.nabízí kvalitní taxi vozy na půjčení a pronájem. Cena za pronájem se liší podle celkové délky pronájmu vozidla. Můžete si tak vybrat, který vůz je pro vás nejlevnější a nejvýhodnější. Jestliže, jste nikdy nepracovali jako řidič vozidla taxi, je vám více jak 21 let a chcete vykonávat toto povolání, zajistíme vám potřebné vzdělání, zkoušky a můžete jezdit pod značkou SIRI GROUP s.r.o.Pokud máte vůz vybraný, stačí vyplnit kontaktní údaje a náš pracovník se s vámi spojí a dojedná podrobnosti.
 V CENĚ ZA PRONÁJEM ČI PŮJČENÍ TAXI VOZU:
Havarijní pojištění spoluúčast 5 % min. 5.000KčPovinné ručení TAXI, zelená kartaDálniční známka pro ČRNeomezený nájezd KM Náhradní vozidlo v případě nehodyServis vozuZimní a letní pneuSilniční daň
Transparent taxiSTK a emise